![Εσπερίδα του Συλλόγου Ρευματοπαθών Πάτρας με θέμα: “ΑΣΘΕΝΕΙΣ & ΓΙΑΤΡΟΙ: Μία σχέση αλληλεπίδρασης”, Πάτρα 9 Οκτωβρίου 2019](https://www.ispatras.gr/wp-content/uploads/2018/05/ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΡΕΥΜΑΤΟΠΑΘΩΝ-ΠΑΤΡΑΣ.png)
Ο Σύλλογος Ρευματοπαθών Πάτρας τιμώντας την Παγκόσμια Ημέρα Αρθρίτιδας, έχει την τιμή και την χαρά να σας προσκαλέσει στην εσπερίδα που πραγματοποιεί την Τετάρτη 09 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 18:00, στην Αγορά Αργύρη (Αγίου Ανδρέου 12, Πάτρα), με θέμα: «ΑΣΘΕΝΕΙΣ & ΓΙΑΤΡΟΙ : Μία σχέση αλληλεπίδρασης»
Την εκδήλωση θα πλαισιώσουν οι γιατροί :
– Γεωργίου Παναγιώτης, Δ/ντής ΕΣΥ Ρευματολογικής κλινικής Γ.Ν.
Πατρών «Άγιος Ανδρέας»
– Ελένη Τσιάκου, Ιατρός Ρευματολόγος
– Δημήτριος Καρόκης, Ιατρός Ρευματολόγος
– Ανδρέας Μπούνας Ιατρός Ρευματολόγος